מגדל אורדע

מגדל אורדע

הדירה ממוקמת באחד המגדלים ברמת גן. מדובר בדירת קבלן סטנדרטית שהפכתי לבית שנועד לשמש משפחה עם שלושה ילדים. הלקוחה, אמא צעירה מלאת שמחת חיים, שאוהבת אנשים ויודעת לייצר אווירה נעימה ומזמינה, מרבה לארח חברים ומשפחה, ביקשה שאתכנן עבורה חלל עם אישיות ואופי, שתהיה בו אווירה חמה, מזמינה ואינטימית. הלקוחה היא אישה צבעונית לכן בסכמת הצבעים שבנינו יחד לדירה בחרנו להכניס גוונים מעוררים ודינמיים בשביל לתת ביטוי לאישיותה. החלטנו להיצמד לסגנון מודרני עם גאומטריה ברורה של החללים. החלוקה של הדירה בבסיסה הייתה מספיק פונקציונלית וענתה לרוב הצרכים של המשפחה, אולם, בוצעו שינויים קלים בסוויטת ההורים על מנת לרווח את החלל ולהכניס אור ואוויר באמצעות חדר רחצה שקוף. שינוי זה השאיר חלל פנוי שנוצל לאחסון מרבי גם בחדר שינה של ההורים וגם בחדר השינה של הילד. בתהליך בחירת החומרים ידענו שעיצוב הדירה יהיה נקי והרמוני לכן יצרנו בסיס ניטרלי בשביל לאפשר צבעוניות שתבוא לידי ביטוי בטקסטיל. אזור הישיבה מוגדר עם שטיח גדול בצבע אפור שמאחד את קבוצת הרהיטים בגוונים שונים בינם גם את יחידות הנגרות האסימטריות שבתוכן משתלבת הטלוויזיה. צהוב בריפוד הפנימי של הכורסאות הכניס אור וחיים לאזור הישיבה בסלון והתחבר למרפסת החיצונית שטופה בשמש המהווה חלק בלתי נפרד מהחלל הפנימי של הדירה. יצירת חיבור בין פנים וחוץ התאפשרה גם בזכות הנוף הפתוח לפארק דרך ויטרינות ענקיות שמכניסות טבע אל תוך החלל הפנימי.
בעבודה עם חומרים ניתן לראות שימוש חוזר בזכוכית שמופיעה באינטרפרטציות שונות בחללים של הדירה: חלקה ושקופה המפרידה בין חדר שינה לחדר רחצה בסוויטת הורים, לבנה ואוורירית בחזיתות של ארונות בגדים וזכוכית מדוגמת עם פסים בארונות עליונים של המטבח. השגת נוחות מרבית ויצירת תחושת המרחב גם באזורים הציבוריים וגם בחללים הפרטיים הנם מוטיבים מרכזיים בעיצוב הדירה. בחדרי השינה של הילדים היה חשוב לנו לשמור על הקו העיצובי הכללי של הדירה לכן הוספנו צבעים ואלמנטים נוספים שלא יפריעו לדיאלוג שנוצר בחללים אחרים בדירה, אך יחד עם זאת יתאימו לצרכים ולגיל של כל אחד מהילדים. מהרגע הראשון נוצרה שפה משותפת עם הלקוחות שקיבלו בהערכה כל עצה שקיבלו ממני. בזכות כך ההבנה של הסגנון העיצובי הגיעה בשלבים מוקדמים של התכנון והפרויקט התקדם תוך שיתוף פעלה דינאמי ונעים בין כל הגורמים המעורבים בתהליך.
Katya Ravits

קטיה רביץ

עיצוב פנים

ברוכים הבאים לאתר הבית שלי!
שמי קטיה, מעצבת פנים, המתמחה בתכנון ובעיצוב דירות ובתים פרטיים, שמותאמים לסביבת החיים של הלקוח.
גישתי העיצובית נשענת על אינטגרציה בין צורכי הלקוח ומאווייו, המבנה האדריכלי, לצד פונקציונאליות ואסטטיקה.
אני מאמינה, בתכנון המשלב קווים קלאסיים אשר עומדים במבחן הזמן, תוך שימוש בחומרים איכותיים ואלמנטים עדכניים, המייצרים חלל מעוצב, נעים והרמוני, התואם את אופיו של הלקוח.
אני דוגלת במסע משותף של המעשה העיצובי, בו אני חותרת לאיכות ושלמות ולשקט הנפשי של הלקוח.

על הסטודיו

הסטודיו מאמין בהיכרות מעמיקה עם הרגלי וצורכי הלקוח, ומתרגם זאת למספר אלטרנטיבות תכנוניות עד לבניית התכניות האולטימטיבית.
הסטודיו מעניק ליווי צמוד בבחירת החומרים הנדרשים ובעלי מקצוע רלוונטיים, הכנת תכניות לביצוע ותיאום בין ספקים שונים.
הסטודיו מנהל את הפרויקט, מפקח ומבקר את כל שלבי הביצוע, בהתאם לתקציב שהוגדר ולוחות הזמנים שנקבעו, ובכך מאפשר ללקוח להמשיך לנהל את אורח חייו השגרתיים, לצד התנסות חיוויתית מתהליך העיצוב והבניה.

Studio

סטודיו

תהליכי עבודה

היכרות

meeting

הליך המאפשר היכרות הדדית, בחינת צרכים וטעמים של הלקוח, הצגת פרויקטים נבחרים (שהושלמו ובביצוע), ביקור בנכס ופירוט שלבי העבודה.

עיצוב

design

גיבוש הפרוגרמה העיצובית, הכנת מספר אופציות תכנוניות והדמיות, תוך שימת דגש על הצרכים האישיים, לצד החידושים העדכניים והמגמות האחרונות בתחום עיצוב הפנים.

תכניות עבודה ובניית תקציב

budget

התכנית הנבחרת תפורט לתכניות עבודה לביצוע (בניה,אינסטלציה,חשמל,תאורה וכו') ובהתאם יגובש התקציב הנדרש לביצוע הפרויקט.

הביצוע

work

הליך השיפוץ/הבנייה יתבצע, בהתאם לתכנית האדריכלית וינוהל על כל שלביו לרבות הבנייה, בחירת חומרים, פיקוח ובקרה על איכות הביצוע, עמידה בלוח זמנים ובהתאם לתקציב המוגדר

השלב האחרון בהגשמת החלום

final

השלמת המעשה העיצובי, באמצעות הצבת מכלול פרטי התפאורה, ותחושת הרמוניה בחלל.

שירותים נוספים

פגישת ייעוץ אישית

meeting

מפגש בן שלוש שעות בו מוגדרים צורכי הלקוח והשינויים שרוצים לבצע מול המצב הנתון בשטח, תוך בחינה והערכה של תקציב ולוחות זמנים.
בפגישה מתמקדים בקו העיצובי הרצוי, תוך בחינת חומרים ומגמות קיימות בשוק, לרבות טיפים,רעיונות וסקיצות, לצד פתרונות פונקציונאליים בהתאם לאופיו של הלקוח והפרויקט.

הלבשת הבית - Home Staging

meeting

רוצים שינוי שייצור את "אפקט הוואו"! וזאת מבלי לשבור קירות?
כנראה ש- Home staging זה בדיוק מה שאתם צריכים.
יצירת אווירה באמצעות העמדה נכונה של הריהוט, סכמת צבעים מדויקת, תאורה פונקציונאלית וטקסטיל מתאים כל זה ועוד מגוון אלמנטים משתנים שיהפכו את החלל לבית חלומות.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע לעבר הגשמת החלום.

Contact
כל הזכויות שמורות לקטיה רביץ - עיצוב פנים
עיצוב - dekeljm.com | תכנות - storrsoft.com