מגדל מנהטן

מגדל מנהטן

הדירה כ- 150 מטר כולל מרפסת של 12 מטר שממוקמת באחד המגדלים בשכונת צמרת בתל אביב נהרסה ונבנתה מהיסוד. בדירה הספציפית היה חשוב ללקוחות ליצור עיצוב מעבר לזמן לכן ניתנה כאן מחשבה עמוקה לתכנון מחדש של כל הדירה בהתאם לצרכים של המשפחה (זוג עם שני ילדים) שישתנו עם השנים כשיתבגרו הילדים ויהיה צורך לבצע שינויים קלים בהעמדת הריהוט בחדרי שינה. במרכז החלל הציבורי עוצב אלמנט מרכזי שכולו גוש חומרי עשוי עץ אלון טבעי המשולב עם ברזל מושחר. אלמנט זה מכיל מסך טלוויזיה הנטמע לתוך הכהות של הגוש ומערכת רמקולים המוסתרת בתוכו. אורכו של הקיר שמונה מטרים המפרידים בין החלל הציבורי לסוויטת אורחים עם חדר ארונות וחדר רחצה צמודים, בתוך הקיר שולבה גם דלת שבלתי נראית לעין. שמרתי על ניקיון צורני שמקנה לקיר עדינות ואלגנטיות ובו בזמן משקפת החומריות שלו נוכחות חזקה. ככל שנכנסים לתוך החללים ועוברים בניהם מרגישים שקיימת שפת עיצוב שמאחדת את החללים ומאפשרת לעין לנוח וליהנות מהרמוניה שנוצרה בדירה.
אלמנט נגרות נוסף שמפריד בין החלל הציבורי לחלל הפרטי זה המטבח שמתחיל מהמבואה ומהווה יחידה אחת שמשתלבת בתוכה פונקציות שונות כמו למשל ארון חשמל, ארון מעילים, מזווה ואזור הבישול והאירוח. נעשה שימוש רב בזכוכית- קוביית זכוכית בחדר אורח שמייצרת חדר רחצה או קיר זכוכית בחדר ארונות בסוויטת הורים שבנוי מברזל בשילוב אגוז אמריקאי. בחדר משחקים שולבו בנגרות תאים עשויים מפח עם חרוץ דוגמה בטכניקת cnc שנעשתה בשיתוף פעולה עם מעצב גרפי. ניתן לראות שיח ויזואלי בין החומרים שנבחרו לדירה. יחד עם זאת כל חלל קיבל את מקומו וניראה אינדיווידואלי ואותנטי. כמעט כל הפריטים בדירה תוכננו ועוצבו על ידי יוצרים מקומיים אם זה נגרות, עבודות ברזל או זגגות.
Katya Ravits

קטיה רביץ

עיצוב פנים

ברוכים הבאים לאתר הבית שלי!
שמי קטיה, מעצבת פנים, המתמחה בתכנון ובעיצוב דירות ובתים פרטיים, שמותאמים לסביבת החיים של הלקוח.
גישתי העיצובית נשענת על אינטגרציה בין צורכי הלקוח ומאווייו, המבנה האדריכלי, לצד פונקציונאליות ואסטטיקה.
אני מאמינה, בתכנון המשלב קווים קלאסיים אשר עומדים במבחן הזמן, תוך שימוש בחומרים איכותיים ואלמנטים עדכניים, המייצרים חלל מעוצב, נעים והרמוני, התואם את אופיו של הלקוח.
אני דוגלת במסע משותף של המעשה העיצובי, בו אני חותרת לאיכות ושלמות ולשקט הנפשי של הלקוח.

על הסטודיו

הסטודיו מאמין בהיכרות מעמיקה עם הרגלי וצורכי הלקוח, ומתרגם זאת למספר אלטרנטיבות תכנוניות עד לבניית התכניות האולטימטיבית.
הסטודיו מעניק ליווי צמוד בבחירת החומרים הנדרשים ובעלי מקצוע רלוונטיים, הכנת תכניות לביצוע ותיאום בין ספקים שונים.
הסטודיו מנהל את הפרויקט, מפקח ומבקר את כל שלבי הביצוע, בהתאם לתקציב שהוגדר ולוחות הזמנים שנקבעו, ובכך מאפשר ללקוח להמשיך לנהל את אורח חייו השגרתיים, לצד התנסות חיוויתית מתהליך העיצוב והבניה.

Studio

סטודיו

תהליכי עבודה

היכרות

meeting

הליך המאפשר היכרות הדדית, בחינת צרכים וטעמים של הלקוח, הצגת פרויקטים נבחרים (שהושלמו ובביצוע), ביקור בנכס ופירוט שלבי העבודה.

עיצוב

design

גיבוש הפרוגרמה העיצובית, הכנת מספר אופציות תכנוניות והדמיות, תוך שימת דגש על הצרכים האישיים, לצד החידושים העדכניים והמגמות האחרונות בתחום עיצוב הפנים.

תכניות עבודה ובניית תקציב

budget

התכנית הנבחרת תפורט לתכניות עבודה לביצוע (בניה,אינסטלציה,חשמל,תאורה וכו') ובהתאם יגובש התקציב הנדרש לביצוע הפרויקט.

הביצוע

work

הליך השיפוץ/הבנייה יתבצע, בהתאם לתכנית האדריכלית וינוהל על כל שלביו לרבות הבנייה, בחירת חומרים, פיקוח ובקרה על איכות הביצוע, עמידה בלוח זמנים ובהתאם לתקציב המוגדר

השלב האחרון בהגשמת החלום

final

השלמת המעשה העיצובי, באמצעות הצבת מכלול פרטי התפאורה, ותחושת הרמוניה בחלל.

שירותים נוספים

פגישת ייעוץ אישית

meeting

מפגש בן שלוש שעות בו מוגדרים צורכי הלקוח והשינויים שרוצים לבצע מול המצב הנתון בשטח, תוך בחינה והערכה של תקציב ולוחות זמנים.
בפגישה מתמקדים בקו העיצובי הרצוי, תוך בחינת חומרים ומגמות קיימות בשוק, לרבות טיפים,רעיונות וסקיצות, לצד פתרונות פונקציונאליים בהתאם לאופיו של הלקוח והפרויקט.

הלבשת הבית - Home Staging

meeting

רוצים שינוי שייצור את "אפקט הוואו"! וזאת מבלי לשבור קירות?
כנראה ש- Home staging זה בדיוק מה שאתם צריכים.
יצירת אווירה באמצעות העמדה נכונה של הריהוט, סכמת צבעים מדויקת, תאורה פונקציונאלית וטקסטיל מתאים כל זה ועוד מגוון אלמנטים משתנים שיהפכו את החלל לבית חלומות.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע לעבר הגשמת החלום.

Contact
כל הזכויות שמורות לקטיה רביץ - עיצוב פנים
עיצוב - dekeljm.com | תכנות - storrsoft.com