דירה בפרוייקט חדש | ראשון לציון

דירה בפרוייקט חדש

ראשון לציון

דירת הקבלן נקנתה על ידי בני זוג שגרים באופן קבוע בחו"ל, שחפצו בדירת נופש מרווחת שתעמוד לרשותם בעת ביקוריהם בארץ. הדירה נקנתה בשלבי בניה מתקדמים, כך שהוחלט ע"י בעל הדירה לבצע שיפוץ מסיבי בתום הבניה. המטרה הייתה לייצר עבור המשפחה בית המתאים לצרכיהם המדויקים. אחת הבקשות העיקריות הייתה יצירת חלל ציבורי רחב ידיים, מפנק ומזמין בו יוכלו לארח את בני המשפחה והחברים.

בתכנון המקורי כללה הדירה 5 חדרי שינה וסלון. לאור צרכיהם הספציפיים של הלקוחות, בתכנון המחודש יצרתי 3 חדרי שינה מפנקים ומרווחים הכוללים סוויטת הורים יוקרתית עם ח.רחצה מפנק, חדר לבנם הצעיר וחדר אורחים. החלל הציבורי השתנה לאין ערוך וכולל סלון, מטבח ופינת אוכל בחלל פתוח, אוורירי, מואר ומרשים במיוחד.

הבית במראהו החדש הוא בית שלא נכנע לטרנדים חולפים, בית שייתן מרגוע לגוף ולנפש. בכדי לשוות לו את המראה והתחושות הרצויים הוא עוצב בקו קלאסי- מודרני. עיצוב נקי שלא מאפשר לגודש צורני להשתלט על החלל. זאת גם הסיבה שסכמת הצבעים שנבחרה היא מונוכרומאטית, המאפשרת לעין לנוח ולא להתעכב יתר על המידה על פריטים ואלמנטים בחלל.

Katya Ravits

קטיה רביץ

עיצוב פנים

ברוכים הבאים לאתר הבית שלי!
שמי קטיה, מעצבת פנים, המתמחה בתכנון ובעיצוב דירות ובתים פרטיים, שמותאמים לסביבת החיים של הלקוח.
גישתי העיצובית נשענת על אינטגרציה בין צורכי הלקוח ומאווייו, המבנה האדריכלי, לצד פונקציונאליות ואסטטיקה.
אני מאמינה, בתכנון המשלב קווים קלאסיים אשר עומדים במבחן הזמן, תוך שימוש בחומרים איכותיים ואלמנטים עדכניים, המייצרים חלל מעוצב, נעים והרמוני, התואם את אופיו של הלקוח.
אני דוגלת במסע משותף של המעשה העיצובי, בו אני חותרת לאיכות ושלמות ולשקט הנפשי של הלקוח.

על הסטודיו

הסטודיו מאמין בהיכרות מעמיקה עם הרגלי וצורכי הלקוח, ומתרגם זאת למספר אלטרנטיבות תכנוניות עד לבניית התכניות האולטימטיבית.
הסטודיו מעניק ליווי צמוד בבחירת החומרים הנדרשים ובעלי מקצוע רלוונטיים, הכנת תכניות לביצוע ותיאום בין ספקים שונים.
הסטודיו מנהל את הפרויקט, מפקח ומבקר את כל שלבי הביצוע, בהתאם לתקציב שהוגדר ולוחות הזמנים שנקבעו, ובכך מאפשר ללקוח להמשיך לנהל את אורח חייו השגרתיים, לצד התנסות חיוויתית מתהליך העיצוב והבניה.

Studio

סטודיו

תהליכי עבודה

היכרות

meeting

הליך המאפשר היכרות הדדית, בחינת צרכים וטעמים של הלקוח, הצגת פרויקטים נבחרים (שהושלמו ובביצוע), ביקור בנכס ופירוט שלבי העבודה.

עיצוב

design

גיבוש הפרוגרמה העיצובית, הכנת מספר אופציות תכנוניות והדמיות, תוך שימת דגש על הצרכים האישיים, לצד החידושים העדכניים והמגמות האחרונות בתחום עיצוב הפנים.

תכניות עבודה ובניית תקציב

budget

התכנית הנבחרת תפורט לתכניות עבודה לביצוע (בניה,אינסטלציה,חשמל,תאורה וכו') ובהתאם יגובש התקציב הנדרש לביצוע הפרויקט.

הביצוע

work

הליך השיפוץ/הבנייה יתבצע, בהתאם לתכנית האדריכלית וינוהל על כל שלביו לרבות הבנייה, בחירת חומרים, פיקוח ובקרה על איכות הביצוע, עמידה בלוח זמנים ובהתאם לתקציב המוגדר

השלב האחרון בהגשמת החלום

final

השלמת המעשה העיצובי, באמצעות הצבת מכלול פרטי התפאורה, ותחושת הרמוניה בחלל.

שירותים נוספים

פגישת ייעוץ אישית

meeting

מפגש בן שלוש שעות בו מוגדרים צורכי הלקוח והשינויים שרוצים לבצע מול המצב הנתון בשטח, תוך בחינה והערכה של תקציב ולוחות זמנים.
בפגישה מתמקדים בקו העיצובי הרצוי, תוך בחינת חומרים ומגמות קיימות בשוק, לרבות טיפים,רעיונות וסקיצות, לצד פתרונות פונקציונאליים בהתאם לאופיו של הלקוח והפרויקט.

הלבשת הבית - Home Staging

meeting

רוצים שינוי שייצור את "אפקט הוואו"! וזאת מבלי לשבור קירות?
כנראה ש- Home staging זה בדיוק מה שאתם צריכים.
יצירת אווירה באמצעות העמדה נכונה של הריהוט, סכמת צבעים מדויקת, תאורה פונקציונאלית וטקסטיל מתאים כל זה ועוד מגוון אלמנטים משתנים שיהפכו את החלל לבית חלומות.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע לעבר הגשמת החלום.

Contact
כל הזכויות שמורות לקטיה רביץ - עיצוב פנים
עיצוב - dekeljm.com | תכנות - storrsoft.com